Angličtina online - jak si vybrat kurz

Angličtina online

V našem článku „Angličtina online –  jak si vybrat kurz se dozvíte, jak si správně vybrat kurz angličtiny, abyste byli spokojeni a zároveň se i něco naučili.

Tenhle příspěvek je o angličtině ale bez angličtiny, takže pokud nemáte na trošku zamyšlení náladu, tak ho přeskočte:)

Vždycky když mám nového studenta nebo skupinu studentů, tak moje první otázka je, proč se angličtinu učí/chtějí naučit. Tahle otázka ačkoliv zní stejně inteligentně jako „A proč chcete pracovat zrovna u nás?“, má svůj smysl. Studenti se totiž učí z několika důvodů: a) kvůli cerifikátu b) kvůli práci/škole (tady řadím i zaměstnance, kteří si nějaký certifikát udělat musí kvůli udržení práce) a c) kvůli tomu, že chtějí umět mluvit anglicky.

Důvod, proč to celé píšu je ten, aby vás to přinutilo se pořádně zamyslet nad výběrem kurzů, do kterého se přihlásíte. Zejména ve znalostech skupiny a) a c) bývá totiž propastný rozdíl. I pro člověka se skvělou angličtinou bývá často problém udělat certifikát, protože nezná systém testů, nemá zafixované chytáky, které tam bývají, nezná způsob hodnocení… Na druhou stranu pokud se někdo, kdo chtěl anglicky naučit kvůli cestování, ocitne v kurzu se zaměřením na nějaký certifikát, tak zákonitě musí trpět.

 

Author: Je to boj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..